Petrokan x Elektroimpuls CUP 2022

W dniu 27 maja 2022 roku w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Mentor Tenis przy ul. Szosa Chełmińska 177-181 w Toruniu odbyła się druga edycja biznesowego turnieju w tenisa ziemnego Petrokan x Elektroimpuls CUP organizowanego przez Grupe Petrokan oraz firmę Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm. Frekwencja dopisała, na turniej przyjechali reprezentanci 12 przedsiębiorstw z naszego regionu. Po przepięknej grze w fazie grupowej do fazy finałowej wyszło czterech najlepszych zawodników. W pierwszym półfinale, po bardzo zaciętym meczu zwycięstwo odniósł Artur Kandarian pokonując Pawła Lewandowskiego. W drugim półfinale wygrał Daniel Gerke, jego przeciwnikiem był Michał Konczalski. Finał był bardzo widowiskowy, ale zakończył się na korzyść Daniela Gerke który po bardzo ciężkim pojedynku pokonał Artura Kandariana. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wielkie zaangażowanie i wolę walki! Była to świetna okazja nie tylko do sportowej rywalizacji i dobrej zabawy, ale także do biznesowych rozmów w kuluarach!
Wyniki turnieju:
  • I MIEJSCE
    Daniel Gerke (GRUPA PETROKAN)
  • II MIEJSCE
    Artur Kandarian (GRUPA PETROKAN)
  • III MIEJSCE
    Paweł Lewandowski (GRUPA PETROKAN)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom :)

Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej wideorelacji z tego wydarzenia.

Poniżej natomiast znajduję się krótka fotorelacja z turnieju Petrokan x Elektroimpuls CUP 2022Elektroimpuls Sp. z o.o.
Marii Skłodowskiej-Curie 75Z, 87-100 Toruń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektroimpuls.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityką prywatności.

© 2021 Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu!