Co zyskujesz wybierając usługę mycia paneli fotowoltaicznych?

  • eliminacja strat mocy
  • przywrócenie pełnej sprawności instalacji
  • szybszy zwrot inwestycji
  • wydłużenie żywotności modułów
  • poprawienie estetyki instalacji i budynku

Oferujemy usługi czyszczenia paneli fotowoltaicznych.

Oferowana przez nas usługa czyszczenia modułów fotowoltaicznych charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością mycia, ale również długim okresem konserwacji czystości.

Na efektywną pracę paneli fotowoltaicznych ma wpływ właściwa i regularna ich konserwacja. Czyste powierzchnie modułów PV gwarantują ich bezawaryjną pracę oraz pełne możliwości wykorzystania ich parametrów technicznych do pochłaniania energii słonecznej i przetwarzania jej w prąd.

Instalacja fotowoltaiczna będzie pod wpływem czynników atmosferycznych ulegać ciągłemu zabrudzeniu, przez co naturalnym sposobem przyczyni się do spadku wydajności modułów fotowoltaicznych. Zarówno małe punktowe zabrudzenia (drobne cząstki takie jak spaliny, pył pochodzący z pól, zwłaszcza podczas zbiorów, piasek), jak i różnego rodzaju plamy (ptasie odchody, mech) w dużym stopniu przekładają się na zmniejszoną produkcję energii.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wykonywania usługi mycia paneli fotowoltaicznych u jednego z naszych kluczowych klientów.

Jeśli mają Państwo więcej pytań to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami:

serwis: +48 692 460 084

biuro: +48 502 548 555


Jeśli mają Państwo więcej pytań
to serdecznie
zapraszamy do
kontaktu z nami!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naszą wizytówką są nasi
zadowoleni
klienci.

Naszą wizytówką są nasi zadowoleni klienci.


Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.

Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.
Elektroimpuls Sp. z o.o.
Marii Skłodowskiej-Curie 75Z, 87-100 Toruń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektroimpuls.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityką prywatności.

© 2021 Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu!