Niezależność energetyczna i niższe rachunki
za energię elektryczną.

Przyszłość rynku energetycznego jest bardzo niepewna i nieznana, warto więc zabezpieczyć się przed wzrostem cen zakupu energii elektrycznej, inwestując w instalację fotowoltaiczną dla firm. Główne korzyści płynące z własnej instalacji:
01

Szybki zwrot z inwestycji

Właściwie dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna, pozwoli wyprodukować energię elektryczną, która będzie wykorzystywana przez firmę na bieżące zużycie. Dzięki własnej elektrowni słonecznej, koszty zakupu paneli fotowoltaicznych zwrócą się w bardzo krótkim czasie.
02

Wrzuć fotowoltaikę w koszty

Wyjątkową korzyścią fotowoltaiki dla firm jest możliwość sfinansowania inwestycji za pomocą leasingu, którego ratę w całości można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Jest to świetny sposób na optymalizację obciążeń podatkowych każdej firmy.
03

Popraw wizerunek firmy

Wybierając odnawialne źródła energii inwestujesz w wizerunek Twojego Biznesu. Zakłady produkcyjne, które charakteryzują się dużą energochłonnością, coraz częściej inwestują w instalacje fotowoltaiczne, dzięki czemu poprawiają konkurencyjność swoich produktów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego z montażu instalacji fotowoltaicznych.

Film prezentuje jedną z realizacji dla Grupy Petrokan, gdzie łącznie na 6 stacjach zamontowaliśmy instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 280 kWp!

Twoje własne źródło energii.

Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i zminimalizuj rachunki za prąd w Twojej firmie.
Wyższe rachunki za prąd z roku na rok są nieuniknione. Dodatkowe opłaty, w tym m.in. opłata mocowa, z pewnością odcisną swoje piętno na rynku energii elektrycznej i kosztach utrzymania firmy.
Dzięki naszym rozwiązaniom stworzysz nowoczesne przedsiębiorstwo odporne na podwyżki cen energii. Uzyskanie niezależności energetycznej w warunkach stale rosnących cen prądu to istotny sposób na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności.

Jakość świadczonych dla Państwa usług jest dla nas priorytetem.

Po przez swoje doświadczenie w branży energetycznej stworzymy dla Państwa idealnie wymierzoną instalację fotowoltaiczną, która będzie miała moc adekwatną do zużycia energii w Państwa firmie. Zapraszam do współpracy.

Jeśli mają Państwo więcej pytań
to serdecznie
zapraszamy do
kontaktu z nami!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naszą wizytówką są nasi
zadowoleni
klienci.

Naszą wizytówką są nasi zadowoleni klienci.


Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.

Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.
Elektroimpuls Sp. z o.o.
Marii Skłodowskiej-Curie 75Z, 87-100 Toruń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektroimpuls.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityką prywatności.

© 2021 Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu!