1. OSZCZĘDNOŚĆ

Koszt paneli fotowoltaicznych dla rolników zwraca się już po około siedmiu latach. Niższe rachunki o 90%.

2. ZYSK

Fotowoltaika dla rolnictwa oznacza dodatkowe, regularne i stałe dochody!

3. BEZPIECZEŃSTWO

Posiadając własną instalację fotowoltaiczną nie jesteś narażony na przerwy w dostawach prądu!

4. MONITORING

Instalacje fotowoltaiczne są praktycznie bezobsługowe. Po ich zainstalowaniu użytkowanie nie wymaga żadnej aktywności z Twojej strony, a dodatkowo w prosty i intuicyjny sposób możesz monitorować pracę swojej instalacji z poziomu aplikacji na telefonu.

5. GWARANCJA

Fotowoltaika to inwestycja na co najmniej 25 lat, a w przypadku wysokiej klasy paneli słonecznych gwarancja wynosi nawet 35 lat.

Energia na własny użytek.

Postępująca automatyzacja w rolnictwie sprawia, że wraz z rozwojem i wzrostem produkcji rosną również rachunki za energię elektryczną. Faktura za prąd w wysokości od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych nie jest dziś niczym zaskakującym w większym gospodarstwie rolnym. Rachunki te można jednak radykalnie obniżyć – inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne dla rolników jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie rachunków za prąd. Jednocześnie zaś pozwala uniezależnić się od zmiennych, niestabilnych i stale rosnących cen energii elektrycznej w Polsce.

Zacznij oszczędzać już dziś! Produkuj prąd na bieżące potrzeby, nadwyżki magazynuj w sieci energetycznej i odbieraj po zachodzie słońca! Teraz jeszcze taniej dzięki uldze podatkowej!

Jeśli mają Państwo więcej pytań
to serdecznie
zapraszamy do
kontaktu z nami!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naszą wizytówką są nasi
zadowoleni
klienci.

Naszą wizytówką są nasi zadowoleni klienci.


Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.

Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.
Elektroimpuls Sp. z o.o.
Marii Skłodowskiej-Curie 75Z, 87-100 Toruń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektroimpuls.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityką prywatności.

© 2021 Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu!