Petrokan x Elektroimpuls CUP 2023

W piątek 12 maja 2023 roku w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Mentor Tenis przy ul. Szosa Chełmińska 177-181 w Toruniu odbyła się już trzecia edycja biznesowego turnieju w tenisa ziemnego Petrokan x Elektroimpuls CUP 2023 organizowanego przez Grupę Petrokan oraz firmę Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm. W tym roku frekwencja również dopisała, na turniej przyjechali reprezentanci kilkunastu przedsiębiorstw z naszego regionu. Po przepięknej grze w fazie grupowej do fazy finałowej wyszło czterech najlepszych zawodników. W pierwszym półfinale po bardzo zaciętym meczu zwycięstwo odniósł Artur Smoliński pokonując Artura Kandariana. W drugim półfinale wygrał Kanstantsin Zaprahayeu, jego przeciwnikiem był Tomasz Czajkowski. W meczu o trzecie miejsce Tomasz Czajkowski po ciężkim boju pokonał Artura Kandariana. Finał był bardzo widowiskowy, ale zakończył się na korzyść Artura Smolińskiego który pokonał Kanstantsina Zaprahayeua. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wielkie zaangażowanie i wolę walki! Była to świetna okazja nie tylko do sportowej rywalizacji i dobrej zabawy, ale jak zawsze do biznesowych rozmów w kuluarach!
Wyniki turnieju:
  • I MIEJSCE
    Artur Smoliński (ZIELONE MIASTO)
  • II MIEJSCE
    Kanstantsin Zaprahayeu (GK SOLAR)
  • III MIEJSCE
    Tomasz Czajkowski (GRUPA CZAJKOWSCY)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom :)

Zapraszamy Państwa do obejrzenia wideorelacji z tego wydarzenia.

Poniżej natomiast znajduję się krótka fotorelacja z turnieju Petrokan x Elektroimpuls CUP 2023Elektroimpuls Sp. z o.o.
Marii Skłodowskiej-Curie 75Z, 87-100 Toruń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektroimpuls.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityką prywatności.

© 2021 Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu!